Przemiany org - baner

"Ludzie boją się zmian, nawet na lepsze."

Józef Ignacy Kraszewski

"Jedyna wolność, to zwycięstwo nad samym sobą."

Fiodor Dostojewski

"Nie szukaj radości w rzeczach ona mieszka w nas samych."

Ryszard Wagner

"W pracy wewnętrznej wakacji nie ma."

Św. Urszula Ledóchowska

Referencje

 

Pragnę podziękować Panu za warsztaty, które Pan przeprowadził w Poradni Paliatywnej. Lekarze , którzy brali w nich udział opowiedzieli mi o swoich wrażeniach. Podejście do tematu wsparcia chorego w stanie terminalnym ,które Pan zaproponował było dla Nich innowacyjne….W spotkaniu uczestniczyła Pani Profesor Kierownik Zakładu Etyki PUM, (znany w środowisku wykładowca), prosząc mnie abym przekazała Panu Jej wyrazy uznania ,określając Pana sposób prowadzenia warsztatu jako ,,doskonały"-cytuję.

Jolanta Z. Mundipharma Polska


Dla mnie z pewnością był to punkt przełomowy w życiu. Rozmowy z Panem pozwoliły mi zrozumieć samego siebie, swoje zachowania i motywacje które nimi kierują (a właściwie rozpocząć pracę nad rozumieniem ich). Jeśli chodzi o samą formę - jest Pan drugą osobą jaką spotkałem, przed którą potrafiłem się otworzyć - to chyba najlepsza ocena :-)

Szymon


Długi czas borykałem się z problemem kierowania ludźmi. Byłem albo za miękki, co było powodem braku konsekwencji z mojej strony, albo za twardy, co wywoływało obserwowalny stres wśród moich podwładnych. I to stało się przyczyną dla której trafiłem do pana Józefa. Dziś już wiem, gdzie popełniałem błędy.


Wojtek


Warto korzystać z doświadczeń i wiedzy innych. Sesje coachingowe z panem Józefem Przemienieckim pozwoliły mi odnaleźć odpowiedź na wiele ważnych dla mnie pytań.


Ania


Jestem z wykształcenia inżynierem, stąd racjonalne myślenie towarzyszyło mi w rozwiazywaniu problemów nie tylk w pracy, ale i w domu. Uświadomiłem to sobie w czasie sesji coachingowych z panem Józefem. Pojąłem przyczyny rozpadu mojego małżeństwa. Dziś więcej wiem i rozumiem, co bardzo mi pomaga w pracy jak również w życiu osobistym.


Krzysztof


Pan Józef Przemieniecki uświadomił mi czym jest umysł i świadomość. Odkryłem dzięki niemu w jaki sposób szukać życiowej harmonii i iść drogą do prawdziwego szczęścia.


Łukasz

Copyright © Przemiany 2016 | Strona główna | Aktualności | Adres: Przemiany w Szczecinie | Administracja | Projektowiec.pl