Przemiany org - baner

"Ludzie boją się zmian, nawet na lepsze."

Józef Ignacy Kraszewski

"Jedyna wolność, to zwycięstwo nad samym sobą."

Fiodor Dostojewski

"Nie szukaj radości w rzeczach ona mieszka w nas samych."

Ryszard Wagner

"W pracy wewnętrznej wakacji nie ma."

Św. Urszula Ledóchowska

Porady i pomoc psychologiczna online

 

Porada psychologiczna online

jako jednorazowe wsparcie, może być w zupełności wystarczająca, aby odnaleźć zagubiony spokój i harmonię. W czasie porady, w wyniku przeprowadzonego wywiadu, budowana jest świadomość przyczyn odczuwanego dyskomfortu psychicznego. Wsparcie obejmuje również propozycje indywidualnych ćwiczeń wspierających pracę psychiki. Gdyby jednak okazało się, że niezbędna jest pomoc psychologiczna, terapia i/lub wizyta u psychiatry, wówczas taka informacja zostaje przekazana podczas porady.
Porada jest n i e o d p ł a t n a.

 

Pomoc psychologiczna online

to forma wsparcia rozłożona w czasie i realizowana podczas kilku sesji. Pomoc psychologiczna może być skutecznym wsparciem w kryzysach psychicznych (obniżony nastrój, nadmiernie rozbudzone emocje), w przypadku długotrwałego stresu, w trudnych emocjonalnie relacjach. Pomoc udzielana jest do momentu odnalezienia psychicznej równowagi i poczucia sprawczości w realizacji codziennych obowiązków, albo uzyskanie umiejętności niezbędnych do budowania satysfakcjonujących relacji.


Zgłoś swoje pytania:  tel. 601 95 35 85 lub wypełnij formularz


 

Czas trwania jednej sesji ok. 1 godz.

Zgłoszenie: wypełnij formularz zgłoszeniowy

Copyright © Przemiany 2016 | Strona główna | Aktualności | Adres: Przemiany w Szczecinie | Administracja | Projektowiec.pl